Нік:
Пароль:

Хмельницький Інститут Післядипломної Педагогічної Освіти

Меню сайту

Меню користувача

Партнери

Безлимитный хостинг, бесплатный домен, бесплатный хостинг, Хостинг, dedicated, сервер, хостинг в Европе, хостинг в Германии, выделенный сервер
Освіта дорослих важлива як і освіта дітей
Новини
 
Загальні новиниЗагальні новини
Новини
Накази та листиНакази та листи
Офіційні накази та листи
КонкурсиКонкурси
Різні конкурси які ми проводимо
СемінариСемінари
Інформація по семінарам

Загальна кількість: 1097 новин в 4 категоріях
 

Новини 23 березня 2014 року в приміщенні актової зали Хмельницького ОІППО та обласного ліцею-інтернату відбулося офіційне відкриття IV етапу Всеукраїнської олімпіади з фізичної культури і спорту.
З напутніми словами до команд-учасниць, що з'їхалися з усієї країни, звернулися голова Хмельницької облдержадміністарції Леонід Прус, перший заступник Хмельницької обласної ради Віктор Адамський, голова журі олімпіади, заслужений вчитель України, вчитель ЗОШ І-ІІІст. №78 м. Києва Сергій Чешейко. Вони побажали юнакам і дівчатам успіхів на спортивних майданчиках та у класних аудиторіях.
Цікавими різноманітніми виступами порадували гостей юні аматори сцени.
У програмі оілмпіади виконанням учасниками теоретичних завдань та практичних етапів з легкої атлетики, волейболу, баскетболу, футболу, ганболу, туризму.
Посланці різних областей та їхні наставники зустрінуться також з учнями та вчителями загальноосвітніх закладів м. Хмельницького, візьмуть участь в інформаційно-пізнавальному заході "Спортивна Хмельниччна", ознайомляться з визначними міста над Південним Бугом.

Більше інформації на сайтах:
www.visnyk.hoippo.km.ua та www.olimp.hoippo.km.ua

Офіційні накази та листи Наказ Хмельницького ОІППО від 17.03 .2014 № 45 "Про конкурс на кращу модель школи сільської місцевості"

Завантажуйте наказ у детальніше

Офіційні накази та листи Наказ Хмельницького ОІППО від 17.03.2014р. № 46

"Про проведення інтернет-конкурсу на кращу модель самоврядування в закладах освіти"
Завантажуйте наказ у детальніше.

Новини Відповідно до листа Інституту інноваційних технологій і змісту освіти від 25.02.2014р № 14.1/10-462 "Про проведення Всеукраїнської науково-практичної конференції у м. Києві"
10 квітня 2014 року у м. Києві буде проведена Всеукраїнська науково-практична конференція "Сучасні тенденції розвитку організаційної культури та її вплив на ефективність роботи загальноосвітніх навчальних закладів"
Основними напрямками конференції є:
- Управлінська культура керівника
- Механізм управління
- Стратегія менеджменту
- Роль організаційної культури в інноваційнорму розвитку.
Для участі в конференції необхідно подати заявку до 1 квітня 2014 року на електронну адресу - sch_117@mail.ru
5

Офіційні накази та листи Наказ МОН України від 12.03.2014р. № 218 "Про проведення ІV етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад з навчальних предметів у 2013/2014 навчальному році"

Наказ завантажуйте у детальніше
3.5

Офіційні накази та листи Наказ МОН України від 07.03. 2014 № 216 "Про внесення змін до наказу Міністерства освіти і науки України від 29.11.2013 р. № 1658"

З метою урахування інтересів учнів та їх батьків, розширення повноважень педагогічних колективів навчальних закладів та їх співпраці із Інститутами післядипломної педагогічної освіти

Завантажити наказ можна у детальніше
5

Інформація по семінарам Віталій Міхалевський
==ТАРАС==
Живий народ - бо з іменем Тараса.
Він поміж нас - у думах та піснях.
По світу йде всесильна і прекрасна
Його двохсота праведна весна.

Йдемо до тебе й несемо, Кобзарю,
У дні святкові, в пору лихоліть
У спраглих душах попри біль і чвари -
Твій клич: "Свою Україну любіть!"

Наш вічний генній правди і свободи.
Боровсь. Каравсь. Не каявсь, а творив.
Тарас - то совість нашого народу.
Він бачить все з Чернечої гори.

Не забувай: ти українець, поки
На перехрестях збурених століть
Іще "Реве та стогне Дніпр широкий"
І наш Тарас над кручею стоїть!
12 березня 2014 року у приміщенні актової зали Хмельницького обласного інституту післядипломної педагогічної освіти та обласного ліцею-інтернату відбулися «Шевченківські читання», метою яких, є популяризація творчості Т.Г. Шевченка, утвердження його духовних заповідей, як важливого чинника консолідації суспільства.
На заході були присутні учні, вчителі та письменники Хмельниччини.
Виступи відзначалися своєю емоційністю, відвертістю та актуальністю з сьогоденням.

Більше фото дивіться у детальніше
3.33

Новини Прозорість нашої роботи та врахування думки громадськості є першочерговими критеріями. Тому ми публікуємо план дій та закликаємо студентів, освітян та експертів долучатися до конкретних кроків у напрямку його реалізації.

Про це йшлось на першій прес-конференції 4 березня 2014 року було оголошено про пріоритети діяльності нового керівництва МОН. Головне завдання Міністерства – сприяти досягненню навчальними закладами найвищої якості освіти, ліквідувати щоденний контроль, відмовитися від репресивних функцій, перейти на засади партнерської співпраці із закладами освіти. У рамках програми діяльності Кабінету Міністрів України на 100 днів Міністерство освіти і науки розробило свій план дій, котрий можливо розпочати і частково виконати за цей короткий період.

Джерело сайт МОН України
5

Новини Наказ департаменту освіти і науки Хмельницької ОДА від 07.03.2014 р № 58-но "Про проведення відбірково-тренувальних зборів з інформаційних технологій, трудового навчання до IV етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад у 2013-2014 навчальному році"

Наказ завантажуйте у детальніше