Нік:
Пароль:

Хмельницький Інститут Післядипломної Педагогічної Освіти

Меню сайту

Меню користувача

Партнери

Безлимитный хостинг, бесплатный домен, бесплатный хостинг, Хостинг, dedicated, сервер, хостинг в Европе, хостинг в Германии, выделенный сервер
Освіта дорослих важлива як і освіта дітей
Новини
 
Загальні новиниЗагальні новини
Новини
Накази та листиНакази та листи
Офіційні накази та листи
КонкурсиКонкурси
Різні конкурси які ми проводимо
СемінариСемінари
Інформація по семінарам

Загальна кількість: 1147 новин в 4 категоріях
 

Інформація по семінарам


Різні конкурси які ми проводимо 11 лютого 2018 року на базі Хмельницького обласного інституту післядипломної педагогічної освіти відбувся обласний фінал змагань Прангліміне-2018 з усного рахунку в рамках реалізації міжнародного освітнього проекту «Міксіке в Україні». В змаганнях взяли участь переможці І-ІІІ етапів он-лайн етапів в різних вікових категоріях. За результатами проведеного обласного фіналу визначились учасники Національного фіналу, який відбудеться 2 березня у м. Вінниця.

Переможці - переглянути та завантажити

Новини title
Be SMART - Завантажити файл

«Будь розумним/Be Smart» за посиланням https://besmart.eduget.com/

Офіційні накази та листи Наказ Хмельницького ОІППО №23-но від 08 лютого 2018р. "Про проведення обласного конкурсу на кращу модель закладу загальної середньої освіти"

Наказ завантажуйте в детальніше

Офіційні накази та листи Наказ Хмельницького ОІППО №24-но від 08 лютого 2018р. "Про проведення інтернет-конкурсу на кращу модель громадського самоврядування в закладах загальної середньої освіти"

Наказ завантажуйте в детальніше

Офіційні накази та листи На виконання пп. 2.6, 3.3 рішення колегії Департаменту освіти і науки обласної державної адміністрації від 20.12.2017 «Про хід виконання пунктів 2.1-2.3 рішення колегії Департаменту освіти і науки облдержадміністрації від 04.10.2017 року «Про результати зовнішнього незалежного оцінювання та державної підсумкової атестації випускників загальноосвітніх навчальних закладів у 2017 році»» (протокол №5) в області розпочинається робота консультпунктів щодо підготовки учнів до ЗНО.

Навчання педагогів (тренерів), що будуть здійснювати роботу у рамках діяльності консультпунктів з підготовки учнів до ЗНО, буде організовано на базі Хмельницького обласного інституту післядипломної педагогічної освіти (Лист ХОІППО від 24.01.2018 р. № 85).

Лист завантажуйте в детальніше

Інформація по семінарам Згідно плану роботи Хмельницького ОІППО 07 лютого 2018 року на базі інституту відбувся науково-практичний семінар керівників методичних об’єднань заступників директорів шкіл області з проблем реалізації Концепції Нової української школи в закладах загальної середньої освіти (методичний аспект). Основним завданням семінару було здійснення обміну досвідом з питань підготовки учителя до роботи за Концепцією Нової української школи.

З вітальним словом до учасників семінару звернувся ректор Хмельницького обласного інституту післядипломної педагогічної освіти, доктор педагогічних наук, професор Берека Віктор Євгенович.

Перший проректор Хмельницького обласного інституту післядипломної педагогічної освіти, кандидат історичних наук Віктор Іванович Очеретянко акцентував увагу на основних питаннях реформування освітянської галузі.

Проректор ХОІППО Соловей Микола Васильович ознайомив учасників семінару з особливостями організації курсів підвищення кваліфікації педагогічних працівників на базі інституту.

Проректор ХОІППО, кандидат історичних наук Вашеняк Ірина Богданівна надала інформацію про створення консультативних пунктів по підготовці до зовнішнього незалежного оцінювання.

Офіційні накази та листи Лист МОН України № 1/9-74 від 01.02.2018 "Щодо застосування державної мови в освітній галузі"

Лист завантажуйте у детальніше

Новини

Реєстрація для участі в зовнішньому незалежному оцінюванні триватиме з 6 лютого до 19 березня.

Деталі на сайті