Нік:
Пароль:

Хмельницький Інститут Післядипломної Педагогічної Освіти

Меню сайту

Меню користувача

Партнери

Безлимитный хостинг, бесплатный домен, бесплатный хостинг, Хостинг, dedicated, сервер, хостинг в Европе, хостинг в Германии, выделенный сервер
Освіта дорослих важлива як і освіта дітей
Новини
 
Загальні новиниЗагальні новини
Новини
Накази та листиНакази та листи
Офіційні накази та листи
КонкурсиКонкурси
Різні конкурси які ми проводимо
СемінариСемінари
Інформація по семінарам

Загальна кількість: 1017 новин в 4 категоріях
 

Інформація по семінарам 04 жовтня 2017 року в Хмельницькому ОІППО відбувся обласний семінар "Оздоровча рухова активність"

Різні конкурси які ми проводимо До участі у турнірі заявки надіслали десять команд. Після двох раундів чвертьфінальних боїв до фіналу ввійшли три команди: команда «Ерпента» м.Шепетівки, команда «Ерпента-2» Хмельницького спеціалізованого ліцею-інтернату поглибленої підготовки в галузі науки та команда «Лідер»
м. Кам'янця-Подільського. За результатами боїв переможцем стала команда «Ерпента» м.Шепетівки. Другі місця розділили команди «Ерпента-2» та «Лідер»..Треті місця здобули команда «Нетішин» м.Нетішина та команда м.Хмельницького «Mentis Engina».

Різні конкурси які ми проводимо 30 вересня - 1 жовтня 2017 року у місті Хмельницькому відбувся обласний етап Турніру юних географів.
У змаганнях взяли участь 10 команд з області.
За підсумками першого дня змагань (кожна команда провела 2 бої) до фіналу увійшли команди міста Хмельницького, міста Нетішина, смт Летичева.
1 жовтня переможцем фіналу стала команда міста Хмельницького (представлена учнями колегіуму № 16 ім. В. Козубняка, керівник команди - вч. географії Бубнова Н.Д.) - диплом І ступеня.
Команди смт Летичева та міста Нетішина здобули дипломи ІІ ступеня.

Крім того, команди, які посіли абсолютне 4 та 5 місця - команди Дунаєвецької міської ОТГ та міста Кам'янця-Подільського будуть відзначені дипломами ІІІ ступеня.
Вітаємо усіх учасників та призерів змагань.

Новини
Шановні освітяни - колеги !
В цей святковий день прийміть мою щиру вдячність за Вашу невтомну працю, за високе служіння обраній справі, творчий пошук, самовідданість, добро і щедрість душі, за великий талант і покликання сіяти мудрість і знання.
Нехай Ваша щоденна самовіддана праця примножить добро у світі, буде легкою і радісною від щирої любові до студентів та колег, повниться світлою вірою у свої сили, знання і високе призначення на землі – бути Педагогом!

Інформація по семінарам 27 вересня 2017 року у приміщенні Хмельницького ОІППО відбулося урочисте святкування з нагоди "Дня дошкілля".
Під час урочистостей були проведені майстер-класи, нагородження працівників дошкільної галузі Хмельниччини. І також працівники дошкілля міста Кам'янець-Подільського талановито презентували свої художні номери.

Інформація по семінарам 26 вересня на базі НВК №4 м. Хмельницького було проведено семінар-практикум педагогів-організаторів області з питань становлення національної самосвідомості школярів засобами козацької педагогіки.
Заступник директора звиховної роботи НВК № 4 Добровінська О.П., голова методичного об'єднання класних керівників міста Поліщук В.В. цікавим історичним екскурсом у поєднанні із сучасністю розповіла про використання ідей козацької педагогіки у ЗОН закладах. Її яскраво доповнювали фрагменти козацького гопака, козацькі пісні у супроводі бандури. Козацький відгомін прозвучав у стінах початкової школи. Тут учасники семінару-практикуму поринули у чудове свято Покрови Пресвятої Богородиці. Було ще багато цікавого і корисного на семінарі: Козак- квест, козацькі посиденьки.
Надзвичайно творчо і щиро, дружною командою педагоги НВК № 4 поділились досвідом одного із досить важливого напряму національно-патріотичного виховання- використання елементів козацької педагогіки у виховній роботі.


Інформація по семінарам Кафедра педагогіки та психології ХОІППО та обласний центр практичної психології та соціальної роботи запрошують до участі у роботі Другої щорічної обласної науково-практичної конференції «Шкільна освіта Хмельниччини: психолого-педагогічний супровід модернізаційних процесів».

Конференція відбудеться 9 листопада 2017 року у приміщенні ХОІППО. Інформаційний лист додається у детальніше

Інформація по семінарам 25 жовтня на базі Хмельницького ОІППО відбувся навчальний семінар «Організація та впровадження інклюзивної освіти в умовах дошкільних навчальних закладів». У семінарі, організованому для педагогічних працівників інклюзивних дошкільних навчальних закладів міста Хмельницького кафедрою педагогіки та психології, НМЦ дошкільної, початкової, спеціальної та інклюзивної освіти Хмельницького ОІППО, висвітлені питання підготовки педагогів ДНЗ до роботи в умовах інклюзії.

Інформація по семінарам 25-27 вересня 2017 року Хмельниччина, НВК №10 м.Хмельницького приймають учасників Всеукраїнського семінару "Формування нової української школи на засадах впровадження хмарних сервісів". До презентації досвіду роботи подільських педагогів долучилася і веб-спільнота вчителів історії області.
Програмою семінару передбачено проведення майстер-класу, в ході якого вчителі історії презентували авторський освітній продукт – інтерактивний посібник «Історія України.9 клас», створений на платформі Office 365 за допомогою сервісу OneNote.
Освіта, щоб бути сучасною, має принципово змінитися, на зміну знаннєвій парадигмі має прийти компетентнісна, а отже, вкрай необхідно переформатувати навчальний процес, зміст освіти і методи викладання.