Нік:
Пароль:

Хмельницький Інститут Післядипломної Педагогічної Освіти

Меню сайту

Меню користувача

Партнери

Безлимитный хостинг, бесплатный домен, бесплатный хостинг, Хостинг, dedicated, сервер, хостинг в Европе, хостинг в Германии, выделенный сервер
Освіта дорослих важлива як і освіта дітей
Новини
 
Загальні новиниЗагальні новини
Новини
Накази та листиНакази та листи
Офіційні накази та листи
КонкурсиКонкурси
Різні конкурси які ми проводимо
СемінариСемінари
Інформація по семінарам

Загальна кількість: 1035 новин в 4 категоріях
 

Інформація по семінарам Відповідно до плану роботи Хмельницького ОІППО 31 жовтня 2017 року відбулося чергове заняття семінару-тренінгу «Вчителі історії-агенти змін» з підготовки тренерів для вчителів суспільних дисциплін щодо використання ІТ-технологій на уроках історії.
Учасники тренінгу
• вчилися використовувати в навчальному процесі QR-коди (наприклад при супроводі уроку презентацією можна забезпечити слухачів роздатковим матеріалом з QR-кодами для доступу до цікавих додатків (гіперпосилання на мультимедійні джерела та ресурси: відео-, аудіо-додатки, сайти, анімації, електронні навчальні видання, бібліотеки та ін.);
• розбиралися, як створити онлайн-тестування за допомогою Google Forms і автоматично перевіряти його результати;
• створювали відеофільм про М.Безручка – генерала Армії УНР, який переміг Будьонного.

Інформація по семінарам З 30 жовтня по 03 листопада 2017 р. у Хмельницькому ОІППО, у рамках "Українсько-німецького року мов 2017-2018", проходить п'ятиденний методико-дидактичний семінар за підтримки Гете-інституту (Німеччина) для 20 вчителів німецької мови Хмельницької області з розглядом наступних основних тем: "Викладання німецької мови з використанням цифрових мультимедійних засобів у проектній роботі", "Викладання лінгвокраїнознавства - інноваційні підходи на занятті німецької мови".
Тренером даного семінару є Луценко Лариса Петрівна

Інформація по семінарам 19 жовтня 2017 року науково-методичним центром виховної роботи та позашкільної освіти ХОІППО на базі Дунаєвецької ЗОШ І-ІІІ ст. Дунаєвецької селищної ОТГ було проведено засідання обласної творчої майстерні методистів з виховної роботи РМК/ММК, ОТГ з питань компетентнісного підходу до реалізації завдань національно-патріотичного виховання. Провідною ідеєю майстерні є організація науково-методичного супроводу розвитку професійної компетентності педагогів з питань створення національно-орієнтованого простору громадянської комунікації учнів.
У роботі творчої майстерні взяли участь проректор ХОІППО Попик О.Ф, голова Дунаєвецької селищної ОТГ Камінський А.П., заступник селищного голови, начальник відділу освіти Дунаєвецької селищної ради Гіджеліцька Л.Ф.
Учасників творчої майстерні привітав Попик О.Ф, визначивши освітні можливості ОТГ щодо реалізації задач національного виховання у 2017-2018 н.р. та відзначив кращих методистів області з нагоди 50-річчя від дня створення методичної служби України, які отримала грамоти та подяки з рук проректора ХОІППО.
Питання управлінського супроводу розвитку національно-орієнтованої системи виховання в умовах ОТГ розкрив Дунаєвецький селищний голова Камінський А.П.
Проблеми та шляхи їх вирішення щодо підвищення якості стану національного виховання учнів у навчальних закладах окреслив завідувач НМЦ виховної роботи та позашкільної освіти ХОІППО Гіджеліцький І.К. Науково-методичний аспект зазначеної проблеми висвітлювали у своїх виступах методисти НМЦ ОІППО Іова В.Ю. та Орловська Н.М.
Аналітико-практичну частину розпочала завідувач МК управління освіти, молоді та спорту Дунаєвецької міської ради Фурман Л.М., ознайомивши присутніх з системою методичного сервісного ресурсу в умовах децентралізації. Структурно-функціональну модель науково-методичного забезпечення щодо реалізації задач національно-патріотичного виховання через проектну діяльність презентувала методист МК Ковальчук М. П.

Інформація по семінарам 25.10.2017 року у Хмельницькому колегіумі імені Володимира Козубняка відбулося засідання творчої майстерні директорів шкіл "Шлях до успіху" з проблеми управління інноваційними процесами у школі. Семінар відкрив перший проректор ХОІППО кандидат історичних наук Очеретянко В.І. З питання інноваційної культури сучасного керівника закладу освіти як складової управлінськоі діяльності виступив завідувач сектору науково-методичного забезпечення управління загальноосвітніми навчальними закладами громадського самоврядування ХОІППО Буймістер Л.В. Завідувач науково-методичного центру Департаменту освіти та науки Хмельницької міської ради Каліночкіна Ю.М. висвітлила тему "Актуалізація роботи творчої майстерні "Інноваційний поступ: від теорії до практики". Директор колегіуму Віхтюк О.В. презентувала візитівку школи "Візія нової української школи. Європейський вектор розвитку" Освітянському загалу було продемонстровано метод сторітелінгу, що є одним з освітніх трендів. Вчителі-лідери колегіуму виступили з виставою "Погляд майстра"за мотивами оповіді Бруно Фереро. Заступник директора з методичної роботи Торговецька Т.В. підготувала виступ на тему "Еволюційна трансформація управлінської діяльності в умовах реформаційних викликів: від адміністрування до лідерства". Учасники симінару взяли активну участь у новітній формі методичної роботи - воркшоп, що являє собою динамічну взаємодію заради вирішення актуальних проблем сьогодення. Тема проведеного воркшопу - "Стратегічне планування управлінської діяльності як індикатор трансформаційного переходу освітньої системи до нової якості. Основні кроки і методи стратегічного аналізу". Мислицький В.В., батько учнів колегіуму, представив свою майстерність як людина-оркестр, продемонструвавши вміння грати на багатьох видах музичних інструментів. Керівник гуртка вчитель-методист Ченаш О.П. представила експериментальну виставу драматичного гуртка "Мрії та звуки" "Педагогічна Малинівка".


Інформація по семінарам 25 жовтня 2017 року у Хмельницькому ОІППО відбулася творча майстерня директорів позашкільних навчальних закладів Хмельниччини з питань управлінського супроводу розвитку креативного середовища.

Інформація по семінарам Міністерство освіти і науки України спільно з ГО "Центр UA" та аналітичним центром "CEDOS" в рамках Всеукраїнського туру "ЗміниТИ: взаємодія заради змін" 25 жовтня 2017 року завітали у Хмельницький ОІППО, де провели публічну консультацію щодо змін, які чекають на середню освіту в Україні та як їх бачать освітяни та тренінг щодо системи забезпечення якості освіти.


Новини (* 25 жовтня 1937, м.Слов"янськ нині Донецької обл. — † 2 липня 1991, Київ) — українська письменниця, поетеса, прозаїк, перекладач, журналістка. Член Спілки письменників України з 1968 р.

Наталя Кащук народилася 25 жовтня 1937 р. в Слов'янську в родині службовця. У 1942 році сім"я переїхала до Кам"янця-Подільського. Середню школу закінчила в Кам'янці-Подільському. З 1954 р. навчалася спочатку в Чернівецькому університеті, потім — у Київському , який закінчила 1959 р. (за фахом —філолог).

Працювала муляром-бетоняркою на комсомольських будовах Криворіжжя, редактором у видавництві «Дніпро» та Політвидаві України. Далі була старшим редактором відділу літератури та роз'їзним кореспондентом журналу «Україна».
Наталя Кащук друкувала вірші у місцевій та республіканській пресі з 1953 р.:
Шелестить мені в Кам’янці мамина біла берізка,
Про вдовині жалі Гуменецький розказує ліс,
Сходить сонце з Сибіру, і слово Шевченка, як лезо,
Набухає, мужніє з мужичих кривавиць і сліз...

Різні конкурси які ми проводимо Інструкція зі створення профілю та завантаження матеріалів на сайті https://education.microsoft.com/ .
Для конкурсу "Учитель року - 2018")
Інструкцію завантажуйте в детальніше

Різні конкурси які ми проводимо

21 жовтня 2017 року за сприяння Обласної організації ветеранів Афганістану та Департаменту освіти і науки Хмельницької ОДА відбулись обласні військово-спортивні змагання, присвячені пам’яті Героїв.
У традиційних змаганнях прийняли участь 18 команд районів та міст області.
Змагання розпочались з конкурса строю та пісні. Кращими в цьому виді були учні Славутського району, другими-спортсмени Дунаєвецького району, третє місце посіла команда міста Славути. В естафеті «Спецназ» кращими були учні Красилівського району, другі - представники Славутського району, треті – спортсмени з Ярмолинеччини. В перетягуванні канату перше місце посіла команда з міста Славути, другими були представники з Білогірського району, третє місце посіла команда Славутського району. В теоретичному конкурсі перемогу святкували команди з Хмельницького району, міста Шепетівкита Ленківецької ОТГ . У підсумку перше загальнокомандне місце посіла команда Ярмолинецького району, друге-команда Славутського районуі третє- команда міста Славути.
Всі команди, які брали участь у змаганнях відзначені подяками, переможці грамотами, кубками та смачними подарунками. Змагання закінчились запашним солдатським обідом.
Підсумковий протокол - Завантажити файл