Нік:
Пароль:

Хмельницький Інститут Післядипломної Педагогічної Освіти

Меню сайту

Меню користувача

Партнери

Безлимитный хостинг, бесплатный домен, бесплатный хостинг, Хостинг, dedicated, сервер, хостинг в Европе, хостинг в Германии, выделенный сервер
Освіта дорослих важлива як і освіта дітей
Новини
 
Загальні новиниЗагальні новини
Новини
Накази та листиНакази та листи
Офіційні накази та листи
КонкурсиКонкурси
Різні конкурси які ми проводимо
СемінариСемінари
Інформація по семінарам

Загальна кількість: 985 новин в 4 категоріях
 

Інформація по семінарам Асоціація "Відроджені гімназії України" (Асоціація керівників закладів освіти України)

Лист про семінар 3-7 жовтня 2017 року у м. Львові - Завантажити файл


Привітання - Завантажити файл

Новини Колектив Хмельницького ОІППО висловлює щире співчуття голові Хмельницької обласної організації профспілки працівників освіти і науки України Анатолію Степановичу Яримюку з приводу смерті батька.

Новини


Новини Ось і пролунав перший дзвінок і перший урок у новому 2017-2018 навчальному році у стінах Хмельницького обласного спеціалізованого ліцею-інтернату поглибленої підготовки у галузях наук, як і в усіх інших навчальних закладах Хмельницької області.
Бажаємо усім учителями, учням та їх батькам творчої наснаги, терпіння та нових звершень.


Новини


Інформація по семінарам Любов і тепло, атмосфера довіри й щирості, дітям комфортно, світло і добре, вони вчаться доброти і людяності, стають щирими й мудрими, розкутими й доброзичливими навчаючись за Всеукраїнським науково-педагогічним проектом «Інтелект України».
Майстер- клас вчителів, що розпочинають роботу в перших класах у цьому навчальному році відбувся 29 серпня 2017 року на базі НВК № 10. В області 36 проектних класів, а у м. Хмельницькому їх 18.Учасники заходу переконалися, що учитель не повинен скупитися на хороші слова, які доказують, що їх люблять, цінують і поважають, вірять у них.
Випускник такої школи, вчителя буде освіченим українцем, всебічно розвиненим, відповідальним громадянином та патріотом, здатним до інновацій. Ось хто поведе українську економіку у ХХІ століття.


Новини


Інформація по семінарам 28 серпня 2017 року у місті Славуті відбулася обласна серпнева конференція педагогічних працівників «НОВА ШКОЛА – КОНКУРЕНТНА ЕКОНОМІКА – ПОТУЖНА ДЕРЖАВА».
На пленарному засіданні з вітальним словом виступили заступник голови Хмельницької ОДА Валерій Олійник , перший заступник голови Хмельницької обласної ради Неоніла Андрійчук, Славутський міський голова Василь Сидор, директор Департаменту професійної освіти Міністерства освіти і науки України Микола Кучинський.
З доповіддю перед педагогічною громадою області виступив директор Департаменту освіти і науки Хмельницької ОДА Олег Фасоля.

Новини Перелік навчальних програм для основної та старшої школи у загальноосвітніх навчальних закладах з навчанням українською мовою 2017/2018 н.р. - перейти за посиланням