Нік:
Пароль:

Хмельницький Інститут Післядипломної Педагогічної Освіти

Меню сайту

Меню користувача

Партнери

Безлимитный хостинг, бесплатный домен, бесплатный хостинг, Хостинг, dedicated, сервер, хостинг в Европе, хостинг в Германии, выделенный сервер
Освіта дорослих важлива, як і освіта дітей
Новини
 
Загальні новиниЗагальні новини
Новини
Накази та листиНакази та листи
Офіційні накази та листи
КонкурсиКонкурси
Різні конкурси які ми проводимо
СемінариСемінари
Інформація по семінарам

Загальна кількість: 866 новин в 4 категоріях
 

Різні конкурси які ми проводимо title
Любі наші!
Щиро вітаємо вас з міжнародним днем жінок, з початком весни!
Віки і тисячоліття світової історії осяяні вашою мудрістю та ніжністю, чарівністю та красою. І тільки завдяки вашій життєвій силі, насназі та довготерпінню з віку у вік продовжується рід людський на землі. Матір, сестра, кохана – жіночий першопочаток супроводжує нас до останнього подиху. І якщо краса порятує світ, то це буде ваша краса. Адже ви перетворюєте його на чарівну перлину, яку ми кладемо і довічно кластимемо до ваших ніг.

Новини Колектив Хмельницького обласного інституту післядипломної педагогічної освіти щиро вітає Фасолю Олега Івановича, директора Департаменту освіти і науки Хмельницької ОДА, з успішним прилюдним захистом дисертації та здобуттям наукового ступеня кандидата педагогічних наук. Бажаємо подальших творчих успіхів!

Інформація по семінарам Другого березня стартував науково-методичний семінар-тренінг «Педагогічні технології розвитку особистості школярів з особливими потребами» на базі Кам’янець-Подільської спеціальної школи-інтернату. У різноманітних заняттях візьмуть участь більше 60-ти педагогів.

Інформація по семінарам Саме такий лейтмотив триденного Всеукраїнського семінару-тренінгу «Ефективне управління освітою в рамках реалізації шведсько-українського проекту «Підтримка децентралізації в Україні», в якому беруть участь керівники та представники Департаментів освіти і науки обласних державних адміністрацій зі всієї держави. Тренінг проходив на базі освітніх установ Хмельницької області.
В обговоренні питання про пріоритетність освіти в громадах та ефективну співпрацю на рівні регіону взяв участь голова обласної ради Михайло Загородний, тимчасово виконуючий обовязки заступника голови облдержадміністрації Валерій Олійник, директор Департаменту освіти й науки ОДА Олег Фасоля, представники комунального закладу облради – Хмельницького обласного центру науково-технічної творчості учнівської молоді, на базі якого проходить даний захід.
Проведення цього тренінгу для тренерів «Ефективне управління освітою» заплановано в рамках реалізації завдання «Стратегії розвитку потенціалу громад у с сфері управління освітою» шведсько-українського проекту «Підтримка децентралізації в Україні».
Програма тренінгу включала теоретичні та практичні заняття, які дозволять його учасникам (керівники і фахівці департаментів (управлінь) освіти і науки ОДА) отримати знання та практичні навички для подальшого навчання представників громад у сфері ефективного управління освітою.
Перед учасниками виступили: голова Хмельницької обласної державної адміністрації, Михайло Загородний, голова Хмельницької обласної ради, Сергій Дятленко, заступник директора департаменту -начальник відділу державно-громадського управління освіти Міністерства освіти і науки України, Єва Калнінья, старший експерт шведсько-українського проекту “Підтримка децентралізації в Україні”.
Айдер Сеїтосманов, Войцех Мархлєвські експерти шведсько-українського проекту “Підтримка децентралізації в Україні”, Олег Фасоля Директор Департаменту освіти і науки Хмельницької обласної державної адміністрації


Інформація по семінарам 1-2 березня 2017 року в приміщенні Хмельницького ОІППО відбувся семінар-тренінг "Методика викладання основ здоров'я на основі розвитку життєвих та спеціальних навичок" для новопризначених методистів, керівників методичних об'єднань основи здоров'я об'єднаних територіальних громад (ОТГ), відділів освіти райдержадміністрацій, управлінь освіти міських рад.

Інформація по семінарам 28 лютого 2017 року відповідно до плану ХОІППО методистами НМЦ дошкільної, початкової, спеціальної та інклюзивної освіти проведено вебінар за темою «Проблеми включення дітей з особливими потребами до соціального життя та загальноосвітнього простору» для управлінських та методичних служб дошкільної галузі районів, міст та об’єднаних територіальних громад області.
Програма вебінару передбачала теоретико-практичний та презентаційний модулі. Презентувала введення і огляд теми Каратаєва М.І, методист НМЦ дошкільної, початкової, спеціальної та інклюзивної освіти. Психологічні чинники соціальної адаптації дітей дошкільного віку з особливими освітніми потребами висвітлила Войтович Г.І., старший викладач кафедри педагогіки та психології ХОІППО. Грицюк Н.Г., методист НМЦ дошкільної, початкової, спеціальної та інклюзивної освіти надала інформацію щодо теоретичних та практичних аспектів впровадження інклюзивної освіти в практику дошкільних навчальних закладів.
Перспективний досвід роботи з дітьми дошкільного віку з особливими потребами представили Пилюта О.Ю., вихователь-методист ДНЗ№6, м.Славута, Галах Т.В., практичний психолог ДНЗ№9, м. Нетішин, Олійник О.В., вчитель-дефектолог ДНЗ№20, м. Кам’янець – Подільський.

Інформація по семінарам 24 лютого 2017 року Департаментом освіти і науки Хмельницької облдержадміністрації проведено обласну нараду з питань розвитку дошкільної освіти на базі ХОІППО.
У нараді взяли участь:
• Гаркавенко Т. – головний спеціаліст відділу загальної середньої та дошкільної освіти Департаменту,
• Каратаєва М., Дарченко Л. – методисти НМЦ дошкільної, початкової, спеціальної та інклюзивної освіти ОІППО,
• Новікова Д., Плаксін М. – представники ВБФ «Східноєвропейська гуманітарна місія», спеціалісти (методисти) дошкільної освіти управлінь (відділів) освіти райдержадміністрацій, міських (міст обласного значення) рад, об’єднаних територіальних громад.
Підведено підсумки роботи в галузі дошкільної освіти області за 2016 рік, здійснено аналіз діяльності дошкільних навчальних закладів за результатами статистичної звітності, обговорено пріоритетні завдання та проблемні питання розвитку дошкільної освіти в області, презентовано навчальну програму «Духовно-моральне виховання дітей дошкільного віку на християнських цінностях».

Інформація по семінарам 22 лютого 2017 року в приміщенні ХОІППО відбувся семінар методистів предмету "Захист Вітчизни"

Інформація по семінарам 22 лютого 2017 року у приміщені Хмельницького обласного інституту післядипломної педагогічної освіти за участі головного спеціаліста відділу загальної середньої та дошкільної освіти Департаменту освіти і науки обласної державної адміністрації Марисюк Алли Андріївни, ректора Хмельницького інституту післядипломної педагогічної освіти Береки Віктора Євгеновича, виконавчого директора Львівського обласного осередку громадської організації «Українська спілка інвалідів» Потимко Оксани Збігневни відбувся навчально-методичний семінар з питань організації інклюзивної освіти незрячих школярів: моделі, рішення, виклики.