Нік:
Пароль:

Хмельницький Інститут Післядипломної Педагогічної Освіти

Меню сайту

Меню користувача

Партнери

Безлимитный хостинг, бесплатный домен, бесплатный хостинг, Хостинг, dedicated, сервер, хостинг в Европе, хостинг в Германии, выделенный сервер
Освіта дорослих важлива як і освіта дітей
Новини
 
Загальні новиниЗагальні новини
Новини
Накази та листиНакази та листи
Офіційні накази та листи
КонкурсиКонкурси
Різні конкурси які ми проводимо
СемінариСемінари
Інформація по семінарам

Загальна кількість: 985 новин в 4 категоріях
 

Інформація по семінарам Кафедра педагогіки та психології ХОІППО та обласний центр практичної психології та соціальної роботи запрошують до участі у роботі Другої щорічної обласної науково-практичної конференції «Шкільна освіта Хмельниччини: психолого-педагогічний супровід модернізаційних процесів».

Конференція відбудеться 9 листопада 2017 року у приміщенні ХОІППО. Інформаційний лист додається у детальніше

Інформація по семінарам 25 жовтня на базі Хмельницького ОІППО відбувся навчальний семінар «Організація та впровадження інклюзивної освіти в умовах дошкільних навчальних закладів». У семінарі, організованому для педагогічних працівників інклюзивних дошкільних навчальних закладів міста Хмельницького кафедрою педагогіки та психології, НМЦ дошкільної, початкової, спеціальної та інклюзивної освіти Хмельницького ОІППО, висвітлені питання підготовки педагогів ДНЗ до роботи в умовах інклюзії.

Інформація по семінарам 25-27 вересня 2017 року Хмельниччина, НВК №10 м.Хмельницького приймають учасників Всеукраїнського семінару "Формування нової української школи на засадах впровадження хмарних сервісів". До презентації досвіду роботи подільських педагогів долучилася і веб-спільнота вчителів історії області.
Програмою семінару передбачено проведення майстер-класу, в ході якого вчителі історії презентували авторський освітній продукт – інтерактивний посібник «Історія України.9 клас», створений на платформі Office 365 за допомогою сервісу OneNote.
Освіта, щоб бути сучасною, має принципово змінитися, на зміну знаннєвій парадигмі має прийти компетентнісна, а отже, вкрай необхідно переформатувати навчальний процес, зміст освіти і методи викладання.


Новини 26 вересня 2017 року у Хмельницькій обласній філармонії керівництво області та освіти відзначило нагородами кращих освітян Хмельниччини. Освітян також привітали кращі творчі колективи області.

Новини У рамках святкування Дня європейських мов (26 вересня 2017 року) та року німецької мови в Україні у Хмельницькому ОІППО відбулися експрес-уроки з німецької, англійської, польської, румунської, французької та іспанської мов для освітян області - слухачів курсів підвищення кваліфікації.

Інформація по семінарам З 25 по 27 вересня 2017 року у НВК №10 міста Хмельницького відбувається Всеукраїнський семінар з "Хмарних технологій", зокрема "Office 365", в рамках якого також проходив тренінг за програмою "Розумники" для вчителів початкових класів.

Інформація по семінарам 25 вересня 2017 року на базі Хмельницького обласного інституту післядипломної педагогічної освіти відбулось засідання творчої майстерні бібліотекарів загальноосвітніх навчальних закладів Хмельницької області з проблеми «Інформаційно-комунікаційні технології у роботі шкільної бібліотеки».
На якому учасники зібрання мали можливість ознайомитися та попрацювати в сервісі Prezi (для створення медіа-презентацій), виявити вправність у створенні виробів у техніці POP-UP (кірігамі).


Інформація по семінарам 25 вересня 2017 року у приміщенні Хмельницького ОІППО відбувся обласний семінар-практикум вчителів математики "Модернізація шкільної освіти як засіб розвитку обдарованої особистості" (за участю Радченко В.М., доктора фізико-математичних наук Київського національного університету ім. Т.Г. Шевченка)

Інформація по семінарам 21 вересня 2017 року у приміщенні Хмельницького ОІППО відбувся круглий стіл заступників директорів шкіл-інтернатів Хмельниччини.
Під час круглого столу присутні ознайомилися з програмним забезпеченням навчально-корекційного процесу, обговорили питання впровадження в освітній процес навчальних програм, планів, новітніх розробок, ознайомилися з проектами навчально-корекційних програм для дітей з помірними та важкими інтелектуальними порушеннями.