Нік:
Пароль:

Хмельницький Інститут Післядипломної Педагогічної Освіти

Меню сайту

Меню користувача

Партнери

Безлимитный хостинг, бесплатный домен, бесплатный хостинг, Хостинг, dedicated, сервер, хостинг в Европе, хостинг в Германии, выделенный сервер
Освіта дорослих важлива, як і освіта дітей
Новини
 
Загальні новиниЗагальні новини
Новини
Накази та листиНакази та листи
Офіційні накази та листи
КонкурсиКонкурси
Різні конкурси які ми проводимо
СемінариСемінари
Інформація по семінарам

Загальна кількість: 1361 новин в 4 категоріях
 

Різні конкурси які ми проводимо 27 березня 2014 року на базі Шаровечківської ЗОШ І-ІІІ ст. Хмельницького району обласним інститутом післядипломної педагогічної освіти (Пулатова Л.Й.) було проведено обласний конкурс знавців мов національних меншин (польської мови). У конкурсі взяло участь 49 учнів міст Кам’янця-Подільського, Нетішина, Хмельницького, Шепетівки, Городоцького, Летичівського, Полонського, Славутського і Хмельницького районів. На урочистому відкритті конкурсу були присутні представники Хмельницького обласного інституту післядипломної педагогічної освіти (Вашеняк І.Б., Бобровник С.М.), методичного кабінету управління освіти, молоді та спорту Хмельницької районної державної адміністрації (Фещук М.М., Чорнобай З.М., Сокол Н.В.); польські громадські організації (Міцинський Ф.К., Сиркова Ю.І.)
Конкурс відбувався у два етапи. На першому діти виконували письмову роботу, на другому – усне мовлення. Членами журі були досвідченні вчителі польської мови міста Кам’янця-Подільського, Хмельницького, Городоцького і Хмельницького районів.
Учасники конкурсу виявили високий рівень знань і практичних навичок з польської мови та культури.
Результати на сайт olimp.hoippo.km.ua

Різні конкурси які ми проводимо

У Хмельницькому завершився IV етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з фізичної культури. Цьому передували випробування на силу, витримку, майстерність у навчальних закладах нашої держави, в яких взяли участь 54 тисячі школярів. До міста над Південним Бугом приїхали переможці ІІІ етапу, а це – 50 учнів 11-х класів з 24 областей та міста Києва.
Програма олімпіади включала теоретичний і практичний модулі – гімнастику, легку атлетику, волейбол, баскетбол, гандбол, футбол і туризм.
Журі, очолюване вчителем Київської ЗОШ І-ІІІ ст. №78, заслуженим учителем України Сергієм Чешейком, відзначило високий рівень підготовки всіх учасників. Кращих з кращих ушанували на урочистому закритті олімпіади, яке відбулося в актовій залі Хмельницького спеціалізованого ліцею-інтернату поглибленої підготовки в галузі науки.
Від імені всього депутатського корпусу Хмельницької обласної ради учасників із завершенням олімпіади з фізичної культури та спорту привітав перший заступник голови ради Віктор Адамський. «Позаду – напружені дні змагань, чесна, спортивна боротьба, хвилювання та радість перемог. Хтось із вас повертається додому з найвищим досягненням, а у когось переможні фініші ще попереду. Але, не зважаючи на результати, кожен із вас став переможцем ще до змагань. Адже ваша участь у такому престижному всеукраїнському спортивному форумі та честь представляти на ньому свої малі батьківщини – це досягнення найсильніших. І кожен з вас вартий найкращих слів вдячності та підтримки. Ми пишаємося вами і я переконаний, що саме ви уже завтра гідно приймите естафету великих перемог і примножите спортивну славу нашої рідної України», - сказав Віктор Романович.


Інформація по семінарам Шановні колеги!
Запрошуємо Вас до участі у
Другій всеукраїнській науково-практичній конференції
„Формування патріотизму та збереження національної ідентичності особистості в умовах полікультурного середовища сучасної України”

Конференція відбудеться 24 квітня 2014 року в приміщенні Хмельницького обласного інституту післядипломної педагогічної освіти за адресою м. Хмельницький, вул. Озерна, 14 (велика актова зала).
Реєстрація учасників з 9.00 до 10.00. Початок о 10 годині.

Інформаційний лист - Завантажити файлЛист для учасників - Завантажити файл

Новини 23 березня 2014 року в приміщенні актової зали Хмельницького ОІППО та обласного ліцею-інтернату відбулося офіційне відкриття IV етапу Всеукраїнської олімпіади з фізичної культури і спорту.
З напутніми словами до команд-учасниць, що з'їхалися з усієї країни, звернулися голова Хмельницької облдержадміністарції Леонід Прус, перший заступник Хмельницької обласної ради Віктор Адамський, голова журі олімпіади, заслужений вчитель України, вчитель ЗОШ І-ІІІст. №78 м. Києва Сергій Чешейко. Вони побажали юнакам і дівчатам успіхів на спортивних майданчиках та у класних аудиторіях.
Цікавими різноманітніми виступами порадували гостей юні аматори сцени.
У програмі оілмпіади виконанням учасниками теоретичних завдань та практичних етапів з легкої атлетики, волейболу, баскетболу, футболу, ганболу, туризму.
Посланці різних областей та їхні наставники зустрінуться також з учнями та вчителями загальноосвітніх закладів м. Хмельницького, візьмуть участь в інформаційно-пізнавальному заході "Спортивна Хмельниччна", ознайомляться з визначними міста над Південним Бугом.

Більше інформації на сайтах:
www.visnyk.hoippo.km.ua та www.olimp.hoippo.km.ua

Офіційні накази та листи Наказ Хмельницького ОІППО від 17.03 .2014 № 45 "Про конкурс на кращу модель школи сільської місцевості"

Завантажуйте наказ у детальніше

Офіційні накази та листи Наказ Хмельницького ОІППО від 17.03.2014р. № 46

"Про проведення інтернет-конкурсу на кращу модель самоврядування в закладах освіти"
Завантажуйте наказ у детальніше.

Новини Відповідно до листа Інституту інноваційних технологій і змісту освіти від 25.02.2014р № 14.1/10-462 "Про проведення Всеукраїнської науково-практичної конференції у м. Києві"
10 квітня 2014 року у м. Києві буде проведена Всеукраїнська науково-практична конференція "Сучасні тенденції розвитку організаційної культури та її вплив на ефективність роботи загальноосвітніх навчальних закладів"
Основними напрямками конференції є:
- Управлінська культура керівника
- Механізм управління
- Стратегія менеджменту
- Роль організаційної культури в інноваційнорму розвитку.
Для участі в конференції необхідно подати заявку до 1 квітня 2014 року на електронну адресу - sch_117@mail.ru
5

Офіційні накази та листи Наказ МОН України від 12.03.2014р. № 218 "Про проведення ІV етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад з навчальних предметів у 2013/2014 навчальному році"

Наказ завантажуйте у детальніше
3.5

Офіційні накази та листи Наказ МОН України від 07.03. 2014 № 216 "Про внесення змін до наказу Міністерства освіти і науки України від 29.11.2013 р. № 1658"

З метою урахування інтересів учнів та їх батьків, розширення повноважень педагогічних колективів навчальних закладів та їх співпраці із Інститутами післядипломної педагогічної освіти

Завантажити наказ можна у детальніше