Нік:
Пароль:

Хмельницький Інститут Післядипломної Педагогічної Освіти

Меню сайту

Меню користувача

Партнери

Безлимитный хостинг, бесплатный домен, бесплатный хостинг, Хостинг, dedicated, сервер, хостинг в Европе, хостинг в Германии, выделенный сервер
Освіта дорослих важлива, як і освіта дітей
Новини
 
Загальні новиниЗагальні новини
Новини
Накази та листиНакази та листи
Офіційні накази та листи
КонкурсиКонкурси
Різні конкурси які ми проводимо
СемінариСемінари
Інформація по семінарам

Загальна кількість: 1425 новин в 4 категоріях
 

Новини Інформацію з пропозиціями Goethe –Institut щодо семінарів з підвищення кваліфікації у Німеччині та з умовами подачі документів можна знайти на сайті Goethe –Institut в Україні www.goethe.de/ukraine у рубриці « Викладати німецьку»/ «Підвищення кваліфікації у Німеччині» (http://www.goethe.de/ins/ua/kie/Ihr/sem/1245/ukindex.htm)
Останній термін подачі документів на отримання стипендії у 2015 р.- 15 жовтня 2014р.

У разі виникнення додаткових запитань рада буду допомогти.
З повагою, Л.Луценко (067-717-78-94)

Новини

В нас час багато людей, хоч і користуються Інтернетом, але правильно шукати інформацію так і не вміють. Ця презентація стане вам у нагоді.


Офіційні накази та листи Відповідно до плану роботи на 2014 рік Хмельницький обласний інститут післядипломної педагогічної освіти спільно з Інститутом педагогіки НАПН України проводить науково-практичну конференцію «Природнича освіта: проблеми та шляхи їх вирішення».
Конференція відбудеться 7 жовтня 2014 року в приміщенні Хмельницького обласного інституту післядипломної педагогічної освіти за адресою: м. Хмельницький, вул. Озерна, 14.
Інформаційний лист - Завантажити файл
Мирна Л.А.

Новини Відповідно до протоколу №2 лічильної комісії Хмельницького ОІППО від 09.09.2014 року перемогу на виборах ректора отримав БЕРЕКА Віктор Євгенович.

Відео в Детальніше.

Офіційні накази та листи Наказ МОН України від 08.08.2014 р. № 918 "Про проведення Всеукраїнських учнівських олімпіад і турнірів з навчальних предметів у 2014/2015 навчальному році.
Завантажуйте наказ у Детальніше.

Новини 04 вересня 2014 р. на базі Хмельницького обласного інституту післядипломної педагогічної освіти відбулася вебінар-нарада для педагагогів та керівників навчальних закладів із викладанням мовами національних меншин. Технічний супровід забезпечував НМЦ викладання інформатики, інформаційно-комунікаційних технологій та дистанційного навчання. У вебінарі взяли участь представники Хмельницького ОІППО та навчальних закладів: Городоцької ЗОШ І-ІІІ ст. з польською мовою навчання, Пилипо-Хребтіївської ЗОШ І-ІІІ ст. Новоушицького району, Кам'янець-Подільського НВК №8, СЗОШ І-ІІІ ст. №6 м. Хмельницького, ЗОШ І-ІІІ ст. №4 м. Шепетівки.
На вебінарі було розглянуто питання щодо роботи репозитарію цифрового навчального контенту, який створений відповідно до Меморандуму про співпрацю в галузі освіти між Міністерством освіти і науки України та Громадською спілкою "Центр освітніх комунікацій".

Новини Ось і пролунав перший дзвоник в українських школах. Цьогоріч він пройшов під гаслом "Україна - Єдина країна!"
Бажаємо усім школярам, студентам та їх батькам на цьому шляху підкорити нові вершини знань, зустріти добрих і надійних друзів та досягти омріяної мети. Переконані, ваші здібності, наполегливість стануть запорукою визначних успіхів у дорослому житті. Вчителям та викладачам побажаємо натхнення та терпіння, наполегливої праці на освітянській ниві.

Новини
УВАГА! Відповідно до листа МОН України від 28.08.2014 № 1/9-429 "Про організацію фотовиставок"

Лист МОН - Завантажити файл

Просимо у всіх навчальних закладах Хмельницької області на початку вересня (бажано 1-2 вересня 2014 року) організувати фотовиставку, присвячену подвигу українського народу під час антитерористичної операції на Сході України.
Матеріали знаходяться за адресою: Сайт Національного військово-істиричного музею України - http://nvimu.com.ua

Посилання для скачування виставок:http://uafile.com.ua/get/104493/ http://uafile.com.ua/get/104493/

або: https://yadi.sk/i/gPlFDr1HaSvaz , https://yadi.sk/i/qlc5nXO1aSwsU

Контактні телефони наукового відділу інформаційно-музейної діяльності (м. Київ) 284-62-12 та 280-06-00

Новини