Нік:
Пароль:

Хмельницький Інститут Післядипломної Педагогічної Освіти

Меню сайту

Меню користувача

Партнери

Безлимитный хостинг, бесплатный домен, бесплатный хостинг, Хостинг, dedicated, сервер, хостинг в Европе, хостинг в Германии, выделенный сервер
Освіта дорослих важлива, як і освіта дітей
Новини
 
Загальні новиниЗагальні новини
Новини
Накази та листиНакази та листи
Офіційні накази та листи
КонкурсиКонкурси
Різні конкурси які ми проводимо
СемінариСемінари
Інформація по семінарам

Загальна кількість: 1443 новин в 4 категоріях
 

Різні конкурси які ми проводимо Результати майстер-класів опубліковані на сторінці "УЧИТЕЛЬ РОКУ" за адресою.

Різні конкурси які ми проводимо 21 січня 2015 року розпочався ІІ-й (обласний) тур Всеукраїнського конкурсу
"Вчитель року 2015".
Урочисто відкрила конкурс професійної майстерності Леся Стебло, заступник голови - керівник апарату Хмельницької ОДА.
До вітань долучилися директор Департаменту освіти і науки Хмельницької ОДА Олег Фасоля та ректор Хмельницького ОІППО Віктор Берека.
Також з вітанням до вчителів звернувся голова обласної організації профспілки працівників освіти і науки Анатолій Яримюк.
Цьогоріч конкурс "Вчитель року 2015" проходить у номінаціях: "Хімія" - 25 учасників, "Українська мова та література" - 25 учасників, "Правознавство" - 24 учасники, "Образотворче мистецтво" - 22 учасники.
Учасники конкурсу будуть презентувати свою роботу та показувати майстер-класи.

Офіційні накази та листи Наказ Департаменту освіти і науки Хмельницької ОДА від 19.01.2015 № 8-од "Про внесення змін до наказу від 26.12.2014 № 496-но" (у зв'язку із змінами місця проведення олімпіад)

Завантажуйте наказ у детальніше

Офіційні накази та листи Наказ Департаменту освіти і науки Хмельницької ОДА від 19.01.2015 № 9-од "Про проведення Всеукраїнських учнівських олімпіад з мов та літератур національних меншин України у 2014/2015 навчальному році"

Завантажуйте наказ у детальніше

Офіційні накази та листи Наказ Департаменту освіти і науки Хмельницької ОДА від 16.01.2015 № 7- од "Про підсумки обласного етапу V Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка"

Завантажуйте наказ в Детальніше

Різні конкурси які ми проводимо 17 січня 2015 року розпочалися обласні предметні олімпіади. Першими стартували (у суботу) юні історики та знавці астрономії. Наступні у боротьбу вступають математики.

Результати обласних олімпіад будуть опубліковуватися після їх проведення у понеділок-вівторок на сайті - http://olimp.hoippo.km.ua

Офіційні накази та листи Наказ Департаменту освіти і науки Хмельницької ОДА від 13.01.2015 року № 6-од "Про проведення ІІ (обласного) туру ХХ всеукраїнського конкурсу «Учитель року – 2015»

Наказ завантажуйте в Детальніше

Офіційні накази та листи Наказ Департаменту освіти і науки Хмельницької ОДА № 5-од від 13.01.2015 "Про підсумки ІІІ (обласного) етапу XV Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика"
Завантажуйте наказ в детальніше

Різні конкурси які ми проводимо 9 січня 2015 року в Хмельницькій загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів №15 відбувся ІІІ (обласний) етап V Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка. У Конкурсі взяли участь 104 учні-переможці ІІ очного та III заочного етапів.
Члени оргкомітету та журі Конкурсу вітають учнів-переможців обласного етапу, які посіли 1, 2 та 3 місця.

Список переможців завантажуйте у детальніше