Нік:
Пароль:

Хмельницький Інститут Післядипломної Педагогічної Освіти

Меню сайту

Меню користувача

Партнери

Безлимитный хостинг, бесплатный домен, бесплатный хостинг, Хостинг, dedicated, сервер, хостинг в Европе, хостинг в Германии, выделенный сервер
Освіта дорослих важлива, як і освіта дітей
Новини
 
Загальні новиниЗагальні новини
Новини
Накази та листиНакази та листи
Офіційні накази та листи
КонкурсиКонкурси
Різні конкурси які ми проводимо
СемінариСемінари
Інформація по семінарам

Загальна кількість: 1317 новин в 4 категоріях
 

Інформація по семінарам
15 травня у Хмельницькому обласному інституті післядипломної педагогічної освіти відбулася міжгалузева науково-практична конференція «Впровадження здоров’язбережувальних технологій у практику роботи навчальних закладів як один із пріоритетних напрямків освітньої політики України». В її роботі взяли участь науковці, вчителів, медики.
З вітальним словом до присутніх звернулися голова Хмельницької обласної державної адміністрації Леонід Прус, перший заступник голови Хмельницької обласної ради Віктор Адамський, в.о. ректора Хмельницького обласного інституту післядипломної педагогічної освіти Олександр Попик, директор департаменту освіти і науки Хмельницької ОДА Віктор Очеретянко, головний педіатр департаменту охорони здоров’я Хмельницької ОДА Лариса Добровольська.
Учасники конференції обговорили актуальні проблеми формування навичок здорового способу життя дітей та учнівської молоді, реалізації здоров’язберігаючих технологій у навчально-виховному процесі, методичні та психологічні аспекти профілактики соціальних хвороб тощо.

Інформація по семінарам Програма міжгалузевої науково-практичної конференції
«Впровадження здоров'язбережувальних технологій у практику роботи навчальних закладів як один із пріоритетних напрямів освітньої політики України»

Програма - Завантажити файл

Інформація по семінарам
14 травня 2014 року в приміщенні Хмельницького обласного інституту післядипломної педагогічної освіти відбувся семінар заступників директорів спеціальних шкіл, шкіл-інтернатів з навчально-виховної роботи на тему "Науково-методична підготовка спеціальних шкіл, шкіл-інтернатів до впровадження Державного стандарту початкової загальної освіти для дітей з особливими освітніми потребами".

Новини

 Презентація в рамках відзначення Дня Європи в Україні.

Україна це Європа! Слава Україні! 

Новини
8 травня 2014 року працівники Хмельницького ОІППО вшанували пам'ять загиблих солдатів у Великій Вітчизняній війні. Відбулося покладання квітів до меморіалу Перемоги, Вічного вогню, також вшанували пам'ять загиблих на Майдані. Делегація привітала ветерана освітянської ниви Шайногу Віталія Мусійовича.

Новини title Шановні освітяни, учні, батьки, привітайте ветеранів в День перемоги.
Вічна пам'ять і подяка людям, що загинули за Україну!
Героям слава!

Інформація по семінарам
7 травня 2014 року в приміщенні актової зали Хмельницького обласного ліцею-інтернату з поглибленим вивченням у галузях наук відбулася колегія департаменту освіти і науки Хмельницької ОДА, на якій розглядалося питання "Відпочинок і оздоровлення дітей у 2014 році"

Інформація по семінарам
7 травня 2014 року в приміщенні Хмельницького обласного інституту післядипломної педагогічної освіти було проведено круглий стіл на тему "Особистий простір учня".
Сектор початкової освіти на чолі з Галас А.В. та методиста Кулик О.О. піднімали актуальні питання початкової школи. Оголосили терміни наступних семінарів та форми їх проведення.
Окрема увага була приділена переможцям обласного етапу Всеукраїнського конкурсу кращих фотоматеріалів за темою "Організація навчального середовища в 1-х класах"

Новини Перейти до веб-опитування